Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip užsisakyti Google virtualų turą?

Spustelkite susisiekti/klauskite mygtuką ir parašykite mums savo klausimą arba skambinkite telefonu +370 (676) 09 170. Taip pat paslaugas galite užsakyti el. paštu info@virtualusturai.lt.

Kiek kainuoja sukurti Google Street View virtualų turą?

Kaina priklauso nuo Jūsų patalpų dydžio ir pageidaujamų retušuoti panoramų skaičius. Vidutiniškai standartinis Google Street View virtualus turas kainuoja 150 - 300 €. Išsamiau apie kainas galite sužinoti paslaugų skiltyje Virtualūs turai (kaina) arba parsisiuntę mūsų kainyną. Parsisiųsti kainyną (PDF).

Kiek užtrunka kūrimo procesas?

Po darbų sutarties pasirašymo suderinsime su Jumis patogų laiką atvykti į Jūsų patalpas, kad galėtume jas nufotografuoti. Patalpų fotografavimas užtrunka vidutiniškai 2 - 5 val. priklausomai nuo jų dydžio. Virtualų turą įkelsime į Google žemėlapius po 3 - 4 d.d.

Ar galima sukurtą virtualų turą patalpinti interneto svetainėje arba facebook paskyroje?

Taip! Google Street View virtualų turą galite patalpinti ir interneto svetainėje, ir Facebook paskyroje. Suteiksime konsultaciją, kaip tai atlikti, o prireikus ir šį darbą atliksime už Jus.

Ar atvykstate fotografuoti į kitus miestus?

Galime atvykti į visus Lietuvos miestus ir miestelius. Nesvarbu, ar Jūsų patalpos randasi Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, ar kitame mieste/miestelyje, mes atvyksime pas Jus.

Ar fotosesijos metu patalpoje gali būti klientai, darbuotojai?

Remiantis Google taisyklėmis, visi veidai virtualiuose turuose turi būti sulieti arba neryškūs, todėl visos nuotraukos, kuriose yra matyti žmonių veidai yra redaguojamos ir retušuojamos. Rekomenduojame atlikti fotosesiją po darbo valandų, ar esant mažam žmonių judėjimui.

Ką daryti, jei dėl sezoniškumo pasikeitė patalpų interjeras ar siūlomos prekės?

Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums pakartotinę fotosesiją, bei pritaikysime visiems atnaujinimams ženklią nuolaidą.

Ar kuriant virtualų turą restorane, bare, ar kavinėje galima būtų įtraukti patiekalų ir meniu nuotraukas?

Taip! Užsakius virtualaus turo kūrimo darbus, Jūsų patiekalų ir meniu nuotraukas pridėsime į Google Business paskyrą nemokamai!

Ar siūlote/darote nuolaidas?

Nuolaidos dydis priklauso nuo apžvalgos taškų skaičiaus. Apžvalgos taškas, tai viena 360° sferinė fotografija. Papildomai siūlome nuolaidas už rekomendacijas ir lojalumą. Jei pasikeitė Jūsų verslo interjeras ar turite daugiau nei vieną lokaciją, prašome mums pranešti ir atnaujinsime Jūsų virtualų turą su ženklia nuolaida.

Kaip žinoti, kiek apžvalgos taškų prireiks mano patalpoms?

Priklausomai nuo patalpų dydžio apžvalgos taškai vienas nuo kito gali būti nutole 3 - 10 metrų atstumu. Jei Jums sunku įvertinti reikiamų taškų kiekį, susisiekite su mumis ir mes atvyksime įvertinti Jūsų patalpų ir pateiksime komercinį pasiūlymą. Parašykite mums savo klausimą el. paštu info@virtualusturai.lt. arba skambinkite telefonu +370 (676) 09 170.

Į viršų

Reikia daugiau informacijos?
Parašyk mums žinutę.

Atšaukti